KONST / Litografier / Färglitografi 14246139
nr 1424 6139
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 247/250. Färglitografi, bildmått: 26x33cm, yttermått inklusive ram: 40x45cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:52:32
11/10 10:34:46
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal